e-shop www.spacaky-stany-batohy.cz

Spacáky a spací pytle | PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

Domů » Materiály » Climashield XP/APEX

Související

Nakupujte nyní se slevou! Nakupujte outdoorové vybavení v našem značkovém e-shopu!

Climashield XP/APEX

Je nejefektivnější tepelně-izolační materiál na současném světovém globálním trhu. Je to přímý nástupce legendární izolace Polarguard 3D / Delta. Je to absolutní světová špička v izolaci. Nejpevnější, nejodolnější, nejlehčí, vysoce trvanlivá, pružná, rychleschnoucí. V porovnání s jakýmkoli konkurentem zachovává nejdéle "loft" a to i po opakovaném používání, stlačování, praní a sušení. Jeho extrémně robustní trojrozměrná 3D štruktúra- stejná jako u peří - je tvořena tepelně spojovanými překříženými vlákny s dutinou trojúhelníkového průřezu. Průměr vláken je právě uprostřed mezi klasickými dutými vlákny a mikorvláknami. Izolační vlastnosti se nejvíce ze všech syntetických izolací přibližují peří, se kterým je výkonem plně srovnatelný, ale nejvíce slučuje všechny výhody dosud vyvinutých vláken, dutých vláken a mikrovláken. Jeho životnost, nízká hmotnost a tepelná izolace jsou nedosažitelné a dokonce ještě více než u předchůdce, legendární izolace POLAR GUARD 3D / Delta. Nekonečné vlákno je obzvlášť stabilní a používáním prakticky neroztrhnutelné.

Na rozdíl od konkurenčních izolací nesetřepává, vlákna se neoddělují, necuchají a netvoří chomáčky. Nevzniká ztenčení izolačního materiálu nebo místa bez výplně ani po letech používání. Kdo svůj spacák používá často a v náročných podmínkách, měl by dát přednost téměř nezničitelné bezkonkurenční izolaci CLIMASHIELD XP / APEX. Používáme CLIMASHIELD XP / APEX vyrobený v USA, ne v Asii!

CLIMASHIELD - tyto materiály posouvají dále všechny limity možností. Tato "nekonečná" izolace je tou pravou volbou pro outdoorové nadšence, kterým poskytne kombinaci luxusu, tepla a kvality. Mají až o 70% více "loftu" než konkurenční izolace. Patentovaná technologie povrchu vlákna zaručuje zachování excelentních vlastností i když je vlhké a dokonce umožňuje dále odvádět vlhkost od těla.