e-shop www.spacaky-stany-batohy.cz

Spacáky a spací pytle | PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

Domů » Nabídka pro rok 2024
Nakupujte outdoorové vybavení v našem značkovém e-shopu!

Nabídka pro rok 2024

S výrobou kvalitních spacích pytlů máme více než 30 let zkušeností. Proto jsme i letos pro Vás připravili kolekci produktů ze světově špičkových materiálů za velmi příznivé ceny. Prohlédněte si naši nabídku pro rok 2024 v podobě dvou řad – špičkové spacáky se syntetickou izolací a špičkové péřové spacáky.

Vše je kompletně vyrobené v České republice.

PRIMA CLASSIC

  • vyrobeno v České republice
  • izolační materiál Climashield APEX dovážíme z USA
  • peří vyrostlo na českých husách
  • zipy YKK jsou vyrobené v Japonsku
  • tkaniny PERTEX pochází rovněž z Japonska

Hledáte-li špičkovou kvalitu a záruku doživotního servisu, pak zvolte spacáky řady CLASSIC, které vyrábíme v České republice. PRIMA OUTDOOR, s.r.o. Vám na spacáku řady CLASSIC opraví jednoduché opravy zdarma nebo jen za režijní náklady.

Řada spacáků CLASSIC používá materiály CLIMASHIELD APEX, které mají až o 70% více "loftu" než konkurenční izolace. Patentovaná technologie povrchu vlákna AquaBan zaručuje zachování excelentních vlastností i když je vlákno vlhké.
Mnoho let jsme vyráběli spacáky Bike, Summer, Spring, Winter, Bike XP, Tulák XP, Trek XP, Bivak XP a Extrem XP, určené do náročných podmínek a to především díky použité izolaci CLIMASHIELD XP. Jednalo se o nejefektivnější tepelně-izolační materiál na světovém trhu. Jeho extrémně robustní trojrozměrná struktura (stejná jako u peří) je tvořena nekonečnými tepelně pojenými překříženými vlákny s dutinou trojúhelníkového průřezu. Průměr vláken je právě uprostřed mezi klasickými dutými vlákny a mikrovlákny. Izolační vlastnosti se nejvíce ze všech syntetických izolací přibližují peří. Výkonem je s ním plně srovnatelný a navíc slučuje všechny výhody dosud vyvinutých syntetických vláken, dutých vláken a mikrovláken. Výroba těchto spacáků je však ukončena.

Nabídka pro letošní rok je nejvyšší řada spacáků Annapurna, Manaslu, Makalu, Lhotse a Everest. Zcela nekompromisně jsou určeny do těch nejnáročnějších podmínek. Tkaniny PERTEX jsou to nejlepší na světě, z čeho lze spacák ušít. Speciální vlákna tvaru "Y", velmi husté tkaní, dvojitý kalandr a trvanlivá povrchová ochrana 100DWR+ zajišťují výbornou odolnost proti větru, vlhku a vodě zvenku a současně skvělou propustnost vzduchu a vodních par pro skvělé odvětrávání a dokonalé mikroklima uvnitř spacáku během spánku. Nejnovější izolace CLIMASHIELD APEX je ještě o 3% výkonnější než legendární předchůdce CLIMASHIELD XP a úprava vláken AquaBan ještě akceleruje již tak vynikající odolnost proti vlhkosti a vodě. Samozřejmostí u spacáků PRIMA CLASSIC jsou pak originální dvoucestné zipy YKK a prostorový 3D tvar spacáku.

Druhou nabídkou tohoto roku jsou celé řady péřových spacích pytlů PRIMA CLASSIC s názvem Polar, Arctic a Glacier. V každé řadě jsou vždy spacáky od lehoučkého letního, přes třísezónní, až po extrémně teplé zimní a expediční. Řada Polar je speciálně vyvinutá pro zákazníky, kteří by si rádi pořídili „péřák“, ale obávají se, že bude drahý a pro ně cenově nedostupný. Poměr cena/výkon je zcela nepřekonatelný. Přestože je náplní kvalitní české husí peří o plnivosti 600 cuin, je ušitý ze špičkové značkové japonské tkaniny PERTEX a zip je stejně špičkový YKK, cenám nebudete věřit. Kdo nechce, nebo nepotřebuje vyloženě šetřit, ten se rád podívá na vyšší řady Arctic a Glacier. Kvalitní české husí peří o plnivosti 650 a 750 cuin, excelentní značkové tkaniny PERTEX a zipy YKK Vám poskytnou ještě více komfortu a izolace při ještě nižší hmotnosti a lepší sbalitelnosti.

Úplně všechny naše péřáky používají nejsložitější a také nejlepší systém komor "V".