e-shop www.spacaky-stany-batohy.cz

Spacáky a spací pytle | PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

Domů » Katalog - informace » Zakázková výroba spacáků

Zakázková výroba spacáků

Šití spacáku na míru.

---------------------------

Nevybrali jste si z nabídky spacáků na našem e-shopu? Je vaše postava poněkud vyšší, nižší, širší, nebo užší, než je obvyklé? Pak vám nabízíme ušití spacáku na zakázku. Ušijeme Vám jakýkoli spacák PRIMA Classic (tkanina PERTEX, izolace Climashield APEX) a péřový spacák v jiné než standardní délce i šířce a péřák ještě také s jiným množstvím peří. Můžeme přidat vrstvu izolace nebo množství peří do nohou. Můžete si vybrat libovolnou kombinaci barev, kterými disponujeme a libovolnou stranu zipu.

Při prodloužení / zkrácení, rozšíření / zúžení a přidání / ubrání peří se cena změní oproti standardní ceně úměrně.

Tedy jako příklad:

- když standardní spacák délky 220 cm za 3000 Kč prodloužíme o 10 cm, bude jeho cena (3000/220*230)+500 zakázkový příplatek =3636 Kč.

- když standardní spacák délky 200 cm za 2500 Kč zkrátíme o 10 cm, bude jeho cena (2500/200*190)+500 zakázkový příplatek =2875 Kč.

Spacák bude hotový maximálně do 4 týdnů.

Máte-li o zakázkové šití zájem, napište to včetně svých představ na adresu prodejna@prima-outdoor.cz . Odepíšeme, domluvíme se. Vše řešíme individuálně, žádný formulář k vyplnění nemáme.

Na zakázku nešijeme spacáky a batohy řady Basic, spacáky řady Classic XP ve výprodeji, jiné tvary, spacáky pro psy, spacáky s rukávy a pod.