e-shop www.spacaky-stany-batohy.cz

Spacáky a spací pytle | PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

Domů » Kontakty » Představujeme se

Představujeme se

PRIMA OUTDOOR, s.r.o. byla donedávna největším výrobcem spacáků v Evropě. To už není pravda, asijská konkurence dnes ovládá veškerý trh také v Evropě.

Přesto nadále, a možná tím více platí, že s výrobou spacích pytlů máme mnohaletou zkušenost. Od roku 1989 jsme ušili stovky tisíc spacáků. Specializujeme se na výrobu z nejnovějších světově špičkových materiálů bez jakýchkoli kompromisů. Tvar, rozměry a každý detail spacáku jsou dovedeny k dokonalosti. Nesnažíme se dosáhnout nejnižší cenu, ale nejvyšší kvalitu za velmi dobrou cenu. V dnešní době je téměř veškerá světová textilní produkce vyrobena v Asii. S tím jsou často spojedné problémy s kvalitou. Proto jsou spací pytle PRIMA řady CLASSIC vyrobeny v České republice. Díky mimořádné kvalitě a doživotnímu servisu jsou u náročných uživatelů dobře známé a oblíbené. Úspěšně je, většinou pod značkou zákazníka, také šijeme pro zákazníky do celého světa.

Abychom uspokojili co nejširší spektrum zákazníků, rozšířili jsme před cca 10 roky sortiment a nově nabízíme levnější řadu, ve které jsou spacáky a batohy. V začátku jsme je prodávali pod značkou SPORT WORLD, abychom neublížili značce PRIMA, která se mezitím stala synonymem pro kvalitní české spacáky pro každého, co má s outdoorem cokoli společného. Nyní je však už pár let směle vyrábíme a nabízíme pod značkou PRIMA jako řadu BASIC. Za tyto ceny však není možné vyrábět v České republice. Vyrábíme je v léty prověřených továrnách v Číně. Sortiment PRIMA BASIC je kvalitou a užitnými vlastnostmi minimálně srovnatelný s konkurenčními značkami jako Coleman, Husky, Pinguin, Jurek, Loap, Hannah, Ferrino aj., nabízenými outdoorovými kamennými prodejnami a e-shopy na našem trhu. Kvalitou, spolehlivostí a vlastnostmi je často předčí. Přesto prakticky vždy máme lepší ceny.

Spacáky PRIMA BASIC jsou vhodné nejen k turistice a táboření od jara do podzimu, ale také pro rybáře, chataře, chalupáře aj. Mají celkový tvar, rozměry i všechny detaily jednotlivých typů promyšleny tak, aby co nejlépe vyhovovaly předpokládanému způsobu použití. Vnější i vnitřní tkanina mají kontrolovanou prodyšnost, která umožňuje spacáku „dýchat" a přitom nevytlačovat vyhřátý vzduch zevnitř spacáku. Zipy jsou obousměrné, všechny modely umožňují sepnutí dvou stejných spacích pytlů dohromady. Použité izolační materiály PrimaTherm DUVET, PrimaTherm MICRO a Hollow Fiber vás spolehlivě zahřejí v každé situaci. Výborně izolují i při vysoké vzdušné vlhkosti, jsou nenasákavé a proto při namočení rychle schnou. Jsou nealergické. Snadno se udržují. Lze je prát v běžné pračce.

Batohy PRIMA BASIC Trekker - prodej ukončen.